Nabídka práce > C/C++, React Native, PostgreSQL, NodeJS

C/C++, React Native, PostgreSQL, NodeJS

Náplň práce

Společnost Forseti Home Systems, výrobce zařízení pro chytrou domácnost, hledá do svého týmu všestranného vývojáře s primárním zaměřením na vývoj firmware v C/C++.

Jsme tým mladých lidí, nadšených pro vývoj nových technologií a sídlíme v Praze.
Dokončili jsme vývoj chytrého termostatu, radiátorových hlavic a souvisejících prvků a chystáme se na vývoj dalších zařízení.

Náplní tvé práce bude vývoj firmware nových zařízení a vylepšování stávající smart home platformy.

Požadavky

min. 5 let praxe v C/C++
výhodou znalost React Native, PostgreSQL, NodeJS
samostatný přístup k úkolům
dostupnost v Praze
práce s gitem

Nabízíme

adekvátní finanční ohodnocení
flexibilní přístup
přátelský kolektiv
odměny

Další informace

Pokud tě naše nabídka ke spolupráci zaujme, ozvi se nám na: info@forseti.cz
Více informací o společnosti a produktech na www.forseti.cz

Informace o pozici

  • Forseti Home Systems, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL