Nabídka práce > Poradce

Poradce

Náplň práce

Komunikace s klienty
Vzdělávání klientů - popisování dnešního problému tisku peněz centrálních bank
Komunikace s kolegy
Sebevzdělávání
Nabízené řešení - spoření do fyzického zlata a stříbra

Požadavky

Chuť a schopnost učit se
Minimální požadavek pro vzdělání je SŠ/SOU s maturitou/výučním listem
Člověk s týmovým duchem

Nabízíme

Flexibilní časovou pracovní dobu
Příjem odvislý od vaší aktivity (v prvních měsících zpravidla 25 000-50 000/měs.)
Osobní rozvoj
Stabilní zázemí renomované firmy

Další informace

Nejedná se o finanční poradenství, spíše o lidskou osvětu a vzdělávání klientů.
Rád sdělím více, proto neváhejte a zašlete mi e-mail pro více informací, kam můžete přiložit také i CV.
Dnešní doba představuje pro tuto profesi vítr do plachet.

Informace o pozici

  • Tomáš Kašpar
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno