Nabídka práce > Mistr stavební čety – předák, polír

Mistr stavební čety – předák, polír

Náplň práce

hlavní náplní práce jsou stavby pozemního a dopravního charakteru.

Požadavky

Očekáváme: minimální praxe na stavbách 3 let, řidičský průkaz skupiny B-aktivní řidič, schopnost samostatné činnosti při vedení své čety, spolehlivost a iniciativu, znalost a orientaci ve výkresové dokumentaci, znalost nivelace
Náplň práce: vedení týmu na stavbě – rozdělení prací, plánování kapacit, koordinace jednotlivých dodavatelů, kladení požadavků na materiál, kontrola BOZP, znalost a dodržování stanovených TP, dodržování technologické kázně

Nabízíme

služební automobil, mobilní telefon, notebook

Další informace

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení, osobní automobil pro pracovní cesty, práce v okolí Ostravy, každý den doma.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na personalni@k2stavebni.cz

Informace o pozici

  • K2 stavební Moravia s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: od 20000,00Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: SLEZSKÁ OSTRAVA