Nabídka práce > Práce z domu - moderátor chatu

Práce z domu - moderátor chatu

Náplň práce

Zdravím,
nabízím vám jednoduchou práci z domu, vhodnou pro každého, kdo dovršil 18 let. Je vhodná pro studenty, maminky na mateřské, zaměstnaných, nezaměstnaných ... pro každého kdo má chuť si vydělat z pohodlí domova!

Jde o jednoduché moderování chatu / odepisování na zprávy.

Pracuje se v našem systému, do kterého vás zaškolíme a vašim úkolem bude odpovídat zákazníkům.

Požadavky

-PC / Smartphone / Tablet
-Připojení k internetu
-Skype
-Dobrá znalost češtiny a základní znalost angličtiny

Nabízíme

-Dostáváte 0,10 € za jednu zprávu
-Za hodinu lze bez problémů napsat 50-100 zpráv
-Neexistuje limit kolik si můžete vydělat, je to na vaší šikovnosti
-Průměrná výplata dosahuje 500-600 eur měsíčně, ale pokud se snažíte, může to být klidně 1000 € +

Informace o pozici

  • Texkings
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Služby, Telekomunikace, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: česky, slovensky
  • Plat: 600€
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: práce z domu, práce kdykoliv chcete - nemáme směny
  • Vhodné pro: zaměstnané, nezaměstané, maminky, studenty, důchodce...
  • Místo pracoviště: Pracuje se z domu, přes internet