Nabídka práce > TRuhlář

TRuhlář

Náplň práce

Výroba truhlářských produktů, montáž truhlářských produktů, rekonstrukce starých truhlářských prvků. Více o naší výrobě na www.Katys.cz

Požadavky

Truhlářské, tesařské vzdělání výhodou
Pracovitost, důslednost, preciznost, dochvilnost
Jedná se o práci v kolektivu (schopnost vycházet s lidmi)
Flexibilnost ohledně pracovní doby

Nabízíme

Dobré platové ohodnocení
4 týdny dovolené
Práce v kolektivu
Možnost dalšího rozvoje
Kafeterie
Možnost obědů
Sprchy
Další firemní benefity...

Další informace

Hledáme člověka, který bude schopen plnit pracovní závazky precizně a kvalitně, jelikož na kvalitě si naše firma zakládá.

Informace o pozici

  • Katys truhlářství
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: odpovídající platové ohodnocení
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Kafeterie, sprchy, obědy, nápoje, možnost dalších firemních benefitů po dohodě se zaměstnavatelem
  • Vhodné pro: muže i ženy
  • Místo pracoviště: Světlá pod Ještědem