Nabídka práce > Sezení na portrét pro studenty výtvarné výchovy na UHK

Sezení na portrét pro studenty výtvarné výchovy na UHK

Náplň práce

Jedná se o jednoduché sezení na židli nebo na křesle a dívání se do jednoho místa po dobu 2×45 minut, zatímco asi osm studentů kreslí na papír Váš portrét. Můžeme Vám udělat i kávu. Sekretářka s Vámi sepíše dohodu o provedení práce a to je všechno. Kresba probíhá v učebně Univerzity Hradec Králové na Pivovarském náměstí v Hradci Králové jednou týdně v úterý od 8:15 do 9:50. Pokud se Vám práce zalíbí, můžete se domluvit na sezení i pro jiné pedagogy a úvazek se Vám tím zvýší.

Požadavky

Protože jde o sezení během univerzitní výuky, požadujeme velmi slušné vystupování a přijít v běžném ale čistém oblečení. Může se jednat i o vozíčkáře. Během kresby potřebujeme vidět na detaily obličeje, takže Vás můžeme požádat o sejmutí brýlí nebo o sčesání vlasů za uši. Cílem je kreslit Vaši tvář. JE NUTNÁ DOCHVILNOST! Když se domluvíme, že přijdete, musíte v daný čas na výuce být. Výhodou je komunikace přes SMS nebo email, a jinak online.

Nabízíme

Pohodlí sezení, žádný pohyb, žádný stres, žádná námaha. Můžete dostat i kávu nebo čaj a dokonce povídat si s námi.

Další informace

Nabídka je dlouhodobá. Někteří modelové k nám chodí už dvacet a více let, ale jsme rádi, když máme také nějakou novou tvář. První sezení je už zítra 10. 3. 2020 od 8:15.

Informace o pozici

  • Mgr. et MgA. Pavel Trnka, Ph.D.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100 Kč na hodinu (1,5 hodiny jednou týdně v úterý od 8:15 do 9:50, možno dohodnout se i s jinými pedagogy)
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Jakýkoliv slušně vystupující a slušně oblečený člověk
  • Místo pracoviště: Pivovarské náměstí 1244, Hradec Králové