Nabídka práce > MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – COPYWRITER

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – COPYWRITER

Náplň práce

- zodpovědnost za přípravu marketingových materiálů pro celofiremní reklamní kampaně (tisk, online)
- tvorba PR článků a produktových textů pro tištěná i online média
- tvorba textových obsahů pro tiskovou i online reklamu
- dohled nad grafickou realizací reklamních výstupů
- příprava textů k produktovým i korporátním stránkám firemního webu
- spolupráce na realizaci produktových videoreportáží a focení
- úzká komunikace a spolupráce při tvorbě reklamních materiálů s obchodním oddělením, firemní prodejní sítí a s reklamními agenturami

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání
- výborná znalost ČJ, vynikající písemný projev, perfektně zvládnutá stylistika a gramatika textu
- pečlivost a důslednost
- schopnost grafické a textové kreativity i představivosti
- marketingová zkušenost a praxe
- schopnost nadhledu a určování priorit, samostatnost
- proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- uživatelská znalost práce s PC, včetně MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook atd.
- řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

- zajímavou a pestrou práci v respektované, úspěšné a stabilní společnosti, ve které se rozhodně nebudete nudit a kde každý den je jiný
- dobré finanční ohodnocení, a to včetně řady firemních benefitů, které potěší
- prostor pro další profesní růst

Další informace

- nástup možný hned, ale na nejlepšího z vás rádi počkáme
- pracoviště centrála společnosti Všechromy, dálnice D1, Exit 15 s výhledem jak do krajiny, tak i na tu Prahu

Informace o pozici

  • Mountfield a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Všechromy (15. km D1)