Nabídka práce > Skladník

Skladník

Náplň práce

- bezchybné naskladnění, vyskladnění, vychystání a manipulace se zbožím – práce se čtečkou čárových kódů
- optimální uskladňování zboží na palety
- používání manipulační techniky (NZV, VZV)

Požadavky

- schopnost a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- odpovídající zdravotní stav, fyzická zdatnost (vhodné i pro ženy)
- svědomitost, důslednost, vysoké pracovní nasazení
- čestnost a trestní bezúhonnost

Výhodou:
- znalost práce se čtečkou čárových kódů
- praxe na obdobné pozici ve skladové logistice

Nabízíme

- zajímavou a stabilní práci na HPP u stabilní firmy s dominantním postavením na českém trhu
- celou řadu zaměstnaneckých výhod včetně příspěvku na stravování a slev na sortiment Mountfield
- mzdu, která bude kopírovat Vaše výsledky od 25 000,- měsíčně
- možnost karierního růstu
- pracoviště D1 EXIT 15 – DC1 Všechromy, DC2 Kunice

Informace o pozici

  • Mountfield a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: od 25.000,- Kč / měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Všechromy (15. km D1)