Nabídka práce > Manažer/ka projektů TZB, Vzduchotechnika-vytápění

Manažer/ka projektů TZB, Vzduchotechnika-vytápění

Náplň práce

• Zpracování technických návrhů
• Koordinace jednotlivých profesí při realizaci
• Inženýrská činnost
• Komunikace s klienty
• Kompletace projektu
• Poskytování technických konzultací klientům a občasné kontroly na stavbách

Požadavky

• Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
• Znalost práce na PC MS OFFICE (Word, Excel, Outlook), progeCad , CADKON+, …
• Organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, komunikativnost
• Zodpovědnost za svěřenou agendu, loajalita k firmě
• Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

• Práci v perspektivním oboru
• Možnost dalšího rozvoje – školení, odborné kurzy
• Odpovídající finanční ohodnocení

Další informace

Vzhledem k rozsahu a rozmanitosti našich zakázek získáte široký rozhled a zkušenosti.

Informace o pozici

  • TZB TECHNIK,s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravování • Firemní vozidlo• Mobilní telefon
  • Vhodné pro: absolventy středních a vysokých škol
  • Místo pracoviště: Hranice