Nabídka práce > Tipař

Tipař

Náplň práce

Pro posílení týmu obchodních poradců hledáme kolegu či kolegyni, kteří se budou věnovat zavedené klientele.
Jednalo by se o spolupráci v oblasti tipů, z kterých byste měli následnou provizi, pokud by obchod byl úspěšný. Jedna se o jednoduchou práci, která spočívá pouze v tom dohodit obchod obchodnímu zástupci. Stačí zmínka a v kapse můžete mít deseti tisíce.

Pošlete nám Váš životopis a Těšíme se na brzké setkání s Vámi.

Požadavky

Umí reprezentativně jednat s klienty.
Má výborné obchodní a komunikační schopnosti.
Chce dále růst a učit se novým věcem.
Férový přístup.
Diskrétnost.

Nabízíme

Atraktivní finanční odměna
Prestižní práci v nadnárodní společnosti.
Samostatnost a možnost řízení svého času.
Propracovaný systém vzdělávání pro Váš další rozvoj.

Informace o pozici

  • Allianz pojišťovna
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží