Nabídka práce > Pokladna, pekař, prodavač specialista

Pokladna, pekař, prodavač specialista

Náplň práce

Pro prodejny Albert Supermarket (Václavské náměstí, Náměstí Republiky, Vinohrady, Žižkov, Praha 8, Praha 9) hledáme vhodné uchazeče na pozici Prodavač/ka specialista, pokladní, pekař/ka.
CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

Prodavač/ka specialista
*Doplňování zboží
*Kontrola vystavení a cenovek
*Znalost zboží, kontrola kvality a záručních lhůt

Pokladní
*Práce na pokladně

Pekař
*Rozpékání pečiva

Požadavky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
•Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
•Trestní bezúhonnost

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME?
•Jistotu stabilního zaměstnání
•Jistotu výplaty každý měsíc
•Možnost měsíčního bonusu navíc
•Širokou nabídku benefitů (stravenky, příspěvek na dopravu a mnohé další)
•Další profesní vzdělávání
•Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
•Možnost ovlivnit a posunout svoji kariéru

Další informace

Můžete také pracovat na zkrácený úvazek nebo brigádně.
Práce je vhodná i pro absolventy, aktivní důchodce, maminky na MD

Zájemci volejte (po-pá 9 - 18 hod.) nebo pište: 606 052 683, pavla.rathouska@albert.cz

Informace o pozici

  • Ahold Czech Republic, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: základní
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha centrum, Praha 8, Praha 9