Nabídka práce > Švadlena/Šička na zajímavé projekty

Švadlena/Šička na zajímavé projekty

Náplň práce

Reklama Kubíček a Kubíček Visionair patří mezi jedny z největších výrobců nafukovací reklamy a speciálních tvarů. Stále rosteme, a proto hledáme do našeho týmu nové švadlenky, abychom mohli našim zákazníkům přinášet stále lepší a netradiční výrobky.

Slyšeli jste například o nádherném 10m Měsíci pro Hvězdárnu a planetárium v Brně? Velký prstenec pro architektonickou firmu KOGAA? I tyto nafukovadla ušily naše skvělé švadlenky a Vy můžete být mezi nimi!
Pro více našich projektů se můžete podívat na stránky www.kubicekvisionair.com nebo www.reklamakubicek.cz

Co bude vaše práce?
• Především šití a kompletace netradičních nafukovadel
• Kompletování výkresových šablon
• Spolupráce s grafickým a technickým oddělením firmy
• Sledovat jak vám nafukovadlo roste před očima

Požadavky

Co budete potřebovat?
• Zručnost na šicím stroji
• Nebát se zeptat, pokud vám cokoliv není jasné
• Ochotu učit se novým věcem a zapojovat se do skvělých projektů

Nabízíme

Co vám nabízíme?
• Práci v neobvyklém a zajímavém oboru
• Práci v menší firmě s rodinnou a přátelskou atmosférou
• 20 dnů dovolené + dovolená v době vánočních svátků
• 2 sick days
• příspěvek na stravování v podobě stravenek
• začátek i konec pracovní doby dle domluvy
• pravidelné firemní akce
• masáže

Informace o pozici

  • REKLAMA KUBÍČEK spol. s r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: úplně všechny zručné lidi
  • Místo pracoviště: Brno