Nabídka práce > Klientský specialista

Klientský specialista

Náplň práce

Práce S KLIENTY SPOLEČNOSTI, zjišťování jejich potřeb a navrhování řešení
ROZŠIŘOVÁNÍ vlastní KLIENTSKÉ SÍTĚ,
Naši obchodníci JEDNAJÍ s klienty OSOBNĚ, velmi PROFESIONÁLNĚ se snahou poskytnout maximální klientský servis.
To vše s POMOCÍ a DOHLEDEM zkušeného MANAŽERA a KOUČE

Požadavky

Kolegy, kteří mají OBCHODNÍHO DUCHA, nadšení do práce a chuť se dále učit
Usměvavé a KOMUNIKATIVNÍ KOLEGY minimálně S MATURITOU
Zkušenosti z OBCHODU velkou VÝHODOU

Nabízíme

ATRAKTIVNÍ systém ODMĚN (FIXNÍ a VÝKONOVÁ odměna)
NEJEN VYHLEDÁVÁNÍ nových klientů, ale také PÉČI O STÁVAJÍCÍ KLIENTY společnosti
FLEXIBILNÍ pracovní DOBU
Možnost SEBEREALIZACE a rozvoj KARIÉRY ve financích

Informace o pozici

  • Jiří Čihák
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Hráského 2231/25 , Praha 4 , Chodov