Nabídka práce > Telefonní operátor

Telefonní operátor

Náplň práce

KDO JSME?

Jsme malé call centrum, žádný open space.

Snažíme se zákazníkovi ukázat, jak řešit situaci lépe.

Jsem zastánci etického nenátlakového prodeje.

Věříme, že naše práce dává smysl a hlavně proto do ní můžeme dát všechno!

Pracovní doba je 8:00 - 16:00.

Požadavky

Náplní práce je aktivní oslovování stávajících klientů a následná péče o ně.
Hledání nových, lepších řešení zákazníkovi situace se snahou mu především ušetřit.
Nemine Tě ani velká spousta dobrovolných školení,
jejichž cílem je posunout Tě o kus dál.

Nabízíme

Nabízíme smlouvu na dohodu nebo HPP.
Jistá fixní odměna + možnosti provize.

Informace o pozici

  • Channel Partners, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Obchod a prodej, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 15.000 Kč + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, vzdělávací programy
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Nademlejnská 606/3, Praha 9