Nabídka práce > Fakturant / účetní

Fakturant / účetní

Náplň práce

V práci vás bude čekat:

- Vedení účetnictví, příprava podkladů pro DPH jako i pro Intrastat.

- Budete mít na starosti účtování prvotních dokladů: dodavatelské a odběratelské faktury, interní doklady.

- Vaše práce se neobejde bez finanční administrativy.

Požadavky

Co od Vás očekáváme?

- Dřívější zkušenost s vedením účetnictví, s tím spojená znalost legislativy v oblasti podvojného účetnictví.

- Komunikativní znalost angličtiny.

- zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu.

Nabízíme

Co v práci získáte?

- Různé školení, které Vám mohou dopomoci k Vašemu osobnímu a profesnímu růstu.

- Mladý a přátelský kolektiv, se kterým se budete mít možnost potkat na zaměstnaneckých akcích.

- Benefity jako například stravenky, či flexipasy.

Lokalita: Prostějovsko

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance, Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek