Nabídka práce > archový tiskař

archový tiskař

Náplň práce

* obsluha strojů manroland
* práce na zajímavých zakázkách (časopisy, knížky, letáky…)
* spolupráce s prvním tiskařem

Požadavky

* SŠ polygrafická (lze i výuční list)
* pracovní zkušenost na podobné pozici
* ochota pracovat na směny – nepřetržitý provoz
* spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

* zajímavé finanční ohodnocení + kvartální odměny
* zaučení a možnost dalšího postupu
* zázemí stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející společnosti (velmi dobrá dostupnost MHD, moderní prostory)
* stravenky ( jídelna v areálu), příspěvek na penzi, akce pro zaměstnance, dárky k Vánocům
* možnost pracovat s nejmodernějšími polygrafickými technologiemi
* smlouva na dobu neurčitou přímo s námi

Informace o pozici

  • Europrint
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Tisk, vydavatelství, polygrafie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, vlastní jídelna, karta Multisport, příspěvek na penzijní pojištění, akce a dárky pro zaměstnance, možnost dostat vzorky výroby
  • Místo pracoviště: Praha 5