Nabídka práce > Pomocný kuchař / Kuchař / Sushi kuchař

Pomocný kuchař / Kuchař / Sushi kuchař

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme na pozici kuchaře spolehlivého a zodpovědného kolegu/kolegyni, pro které je vaření koníčkem i zábavou, který se nebojí ani práce, ani odpovědnosti a ani výzev!

Praxe v oboru je samozřejmě výhodou, ale ne podmínkou, důležité je, aby vás práce bavila. Vše ostatní Vás naučíme.

Jaká je náplň práce?
- příprava pokrmů a asijských specialit
- příprava pokrmů studené a teplé kuchyně
- spolupráce s ostatními kolegy v kuchyni
- výpomocné práce dle potřeby

Požadavky

Co od vás požadujeme?
- pracovitost a spolehlivost
- ochotu učit se novým věcem
- ochotu pracovat ve 12 hod režimu
- týmovou práci

Nabízíme

Co nabízíme?
- možnost kariérního růstu
- zajímavé finanční ohodnocení - až 130 Kč/hod !
- práci ve 12 hod režimu, krátký / dlouhý týden
- příspěvek na stravování
- možnost přesčasů
- širokou škálu benefitů (zaměstnanecká sleva, příspěvky, odměny, pracovní oděv...)
- možnost týdenních záloh
- možnost ubytování
- pracovní poměr formou HPP, DPP
- přiděleného koordinátora, který vás provede celým náborovým procesem a bude vám neustále k dispozici

Další informace

PRÁCE VHODNÁ I PRO CIZINCE - a to pouze za předpokladu, že daná osoba disponuje zaměstnaneckou kartou nebo má trvalý pobyt v ČR

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na email sasinvestment@email.cz a nebo nás kontaktujte na tel.:+ 420 604 775 256 (VIBER)

Informace o pozici

  • SaS Investment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20 000 - 25 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha