Nabídka práce > Administrativní pracovník/ce (vhodné i pro absolventy)

Administrativní pracovník/ce (vhodné i pro absolventy)

Náplň práce

Co u nás budeš dělat:
Tvým úkolem bude se postarat o to, aby všechna data v systému byla aktuální a správná a dokumenty na svém místě. Kromě toho budeš denně v kontaktu s našimi partnery jak v ČR, tak i v zahraničí, takže své jazykové dovednosti, mluvené i psané, využiješ na 100 %.

Požadavky

Co k tomu potřebuješ:
- Středoškolské vzdělání s maturitou/vysokoškolské
- Komunikativní znalost AJ (němčina, francouzština nebo italština výhodou)
- Uživatelská znalost MS Office
- Pečlivost
- Komunikativnost

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout:
- Zajímavou práci v mladém kolektivu
- Příjemné pracovní prostředí
- Notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
- Po zapracování flexibilní pracovní dobu/Home Office
- Možnost kariérního růstu

Další informace

Jsme rychle se rozvíjející logistická firma zabývající se mezinárodní přepravou automobilů a hledáme do svého týmu posilu, která se nebojí práce s dokumenty a tabulkami.

Informace o pozici

  • BK Auto Group s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina (němčina, francouzština nebo italština výhodou)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Prostějov