Nabídka práce > MANUFACTURING ENGINEER

MANUFACTURING ENGINEER

Náplň práce

- spolupráce na optimalizaci výrobního procesu
- participace na projektu štíhlé výroby s dalšími, zejména zahraničními kolegy
- sledování a analyzování příčin ovlivňující kvalitu výrobku a hledání adekvátních opatření
- intenzivní spolupráce s oddělením konstrukce, kvality a výroby
- slaďování jednotlivých, dílčích a výrobních procesů

Požadavky

- SŠ/VŠ strojního zaměření (ideálně průmyslové inženýrství)
- komunikativní znalost AJ
- dobrá orientace v technické dokumentaci
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky

Nabízíme

- zajímavou příležitost ve společnosti s dlouholetou tradicí

- moderní prostředí

- možnost využití jazykových znalostí - denní kontakt se zahraničními kolegy

- přátelské prostředí

- zajímavé finanční ohodnocení + bonusy

- stravování zdarma

- "healthy days"

- dovolená navíc

- zvýhodněné volání

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek