Nabídka práce > Finanční účetní

Finanční účetní

Náplň práce

  • Samostatné účtování a sledování stavu a pohybu na účtech zúčtovacích vztahů ke svěřeným odběratelům

  • Spoluprácech na závěrkách

  • Základní kontrola a zpracování účetních dokladů

  • Komunikace s dodavateli

  • Účtování běžných účetních operací (faktury, pokladna, banka)

  • Samostatné vedení účetnictví společnosti

  • Spolupráce na účetních závěrkách, auditu, daňových přiznání

  • Pravidelný reporting

  • Úvěrové kontroly

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru

  • Předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví, dobrá znalost účetnictví (procesu, znalost účetních a daňových předpisů)

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Dobrá práce s daty a systémy, důraz na detail, pilný a přesný člověk

  • Komunikativní osoba s schopnost pracovat v týmu

  • Plánování a organizační schopnosti

Nabízíme

  • stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu

  • práci v příjemném kolektivu

  • příspěvek na dojíždění

  • prémie za 100% docházku

  • 6 dní dovolené navíc dle počtu odpracovaných let

  • příspěvek za svatbu a narození dítěte

  • motivující prémie za výkonnost již ode dne nástupu

  • příplatky nad rámec Zákoníku práce

  • příspěvky na stravování

  • prémie při pracovním výročí

  • možnost smlouvy na dobu neurčitou

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: cca 45 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek