Nabídka práce > Konstruktér/Technik zpracování zakázek / vhodné pro absolventy

Konstruktér/Technik zpracování zakázek / vhodné pro absolventy

Náplň práce

  • technické zpracování zakázek

  • provádění elektrotechnických výpočtů

  • spolupráce s oddělením konstrukce

  • zpracování technické výrobní dokumentace

  • poskytování zákaznické poradenské činnosti

  • po zapracování možnost stáže v Německu (není podmínkou)

Požadavky

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru

  • aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem

  • MS Office, AutoCad, výhodou SAP R/3

  • orientace na zákazníka a výsledek

  • schopnost stále se učit novým věcem, rozhodnost a důslednost

  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností

  • příležitost k seberealizaci

  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě

  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek