Nabídka práce > Konstruktér

Konstruktér

Náplň práce

· Konstrukce a 3D modelování jednotlivých komponent zadaného projektu

· Návrh inovativních řešení na danou problematiku v rámci týmu

· Konstrukce komponent a funkčních celků od návrhu konceptu až po sériové provedení

· Tvorba projektových variant, dokumentace, kusovníků a výkresové dokumentace

· Spolupráce s více odděleními napříč celou společností

Požadavky

· VŠ vzdělání technického směru či SŠ vzdělání s praxí na stejné pozici

· Znalost vybraného konstrukčního SW (Catia V5, NX, Pro Engineer, SolidEdge či obdobné)

· Středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka

· Znalost německého jazyka výhodou

· Technické, koncepční a konstruktivní myšlení

· Schopnost řešit úkoly na individuální i týmové bázi

· Schopnost nejen modelovat ale i samostatně konstruovat

Nabízíme

· Zaměstnání pod záštitou velmi silného jména

· Kooperace na více různých projektech v menších týmech

· High-end vybavená pracoviště dle nejnovějších technologií

· Práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

· Možnost profesního růstu, rozvoje osobnosti i kariéry

· Velmi zajímavé finanční ohodnocení

· Další benefity (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, firemní akce)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek