Nabídka práce > Konstruktér - vytápění, ventilace a klimatizace (HVAC)

Konstruktér - vytápění, ventilace a klimatizace (HVAC)

Náplň práce

 3D Konstrukce systémů vytápění, ventilace a klimatizace (HVAC) dle požadavků zákazníka

 Týmová spolupráce na koncepci systémů HVAC vozidel s alternativním pohonem

 Tvorba projektové dokumentace, kusovníků a projektových variant

 Spolupráce s vývojovými týmy dalších oddělení

 Kontrola projektových zdrojů, nákladů a termínů

 Koordinace nákupu a výroby vývojových a prototypových dílů, taktéž jejich zástavby a montáže

Požadavky

 VŠ vzdělání technického směru, SŠ vzdělání s praxí na stejné pozici

 Znalost vybraného konstrukčního SW (Catia V5, NX, Pro Engineer, SolidEdge či obdobné)

 Zkušenosti s DMU, P-DMU a výpočty výhodou

 Středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka

 Technické, koncepční a konstruktivní myšlení

 Schopnost řešit úkoly na individuální i týmové bázi

 Schopnost nejen modelovat, ale i samostatně konstruovat

 Znalosti z oblasti automobilového chlazení a

Nabízíme

 Zaměstnání pod záštitou velmi silného jména

 Kooperace na více různých projektech v menších týmech

 High-end vybavená pracoviště dle nejnovějších technologií

 Práce v příjemném prostředí a přátelském

 Možnost profesního růstu, rozvoje osobnosti i kariéry

 Velmi zajímavé finanční ohodnocení

 Další benefity (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, firemní akce)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek