Nabídka práce > Manažer kvality

Manažer kvality

Náplň práce

- Dohled a rozvoj svěřených výrobních linek

- Analýza výrobních a zpracovatelských procesů

- Komunikace s externími a interními zákazníky a dodavateli v oblasti kvality

- Zavádění postupů kvality při spouštění nových projektů

- Provádění procesní FMEA a analýza kvalitativních problémů (reklamace atd.)

- Provádění auditů

- Kontrola dokumentace kvality a dodržování směrnic kvality

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru

- Zkušenosti s řízením kvality

- Znalost systémů kvality (ISO 9001, ISO/TS 16949 výhodou)

- Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

- Komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

- Dobré finanční ohodnocení

- Práci v prostředí mezinárodní, dynamicky rostoucí společnosti

- Perspektivu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje

- Široký systém podnikových výhod

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Management, Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek