Nabídka práce > topenáří a sádrokartonáři

topenáří a sádrokartonáři

Náplň práce

sádrokartonářské a topenářské práce v Německu a Rakousku, pro dělníky s min 1,5 roční praxí, nástupy turnusů :
první turnus pondělí 19.8.2019 , druhý turnus pondělí 9.9.2019, třetí turnus 18.9.2019.
měsíční plat mezi 200-2500 eur vč. odměn a diet a bydlení / bydlení hrazeno z 70% zaměstnavatelem /.
konec práce v roce 2019 je ke čtvrtku 19.12.2019, opětovný nástup v roce 2020 je od čtvrtku 8.Ledna 2020.
Bližsí informace Vám podá Pan Zpěvák telefon : 773 282 321 , emailový kontakt : libor.zpevak@ddbig.eu

Požadavky

praxe min 1 rok v oborech

Nabízíme

bydlení, plat mezi 2100-2500 €

Další informace

detailní info podá pan Zpěvák , email : libor.zpevak@ddbig.eu

Informace o pozici

  • Czech Lubricants Logistics LTD oz V CR
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované jazyky: 0,---
  • Plat: 2000-2500 EUR
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: bydlení zdarma
  • Vhodné pro: stavební dělníky s praxí
  • Místo pracoviště: SALZBURG a MUNCHEN