Nabídka práce > Uklizeni baracku Usa, California

Uklizeni baracku Usa, California

Náplň práce

Uklizeni baracku, utirani prachu, cisteni koupelen, vysavani ,vytirani, costeni kuchyni, sporaku a umyvani oken .

Požadavky

Hledame samostatne lidi, kteri si troufnou cestovat a podivat se jak se zije v zahranici...hledame par / holka,kluk/ jeden musi mit ridicak , dobry zdravotni stav,telefon s navigaci, zaklady anglictiny , detailista na praci a chut do prace. Prace minimalne na dva roky.

Nabízíme

Staly prijem , tydenni vyplata $600-900 na osobu- zalezi na sikovnosti , dobre a ferove jednani,
Sezeneme ubytovani, auto.

Další informace

Vice info emailem.

Informace o pozici

  • Euro eco cleaning
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglictina
  • Plat: $600-900 tydne
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Mlade lidi , kteri chteji cestovat.
  • Místo pracoviště: Orange county, California