Nabídka práce > Administrativní pracovník/ce (Main office + Back office)

Administrativní pracovník/ce (Main office + Back office)

Náplň práce

- zajištění prvního osobního, korespondenčního a telefonického kontaktu se zákazníkem
- zajištění plně funkčního provozu recepce společnosti
- podpora všech oddělení společnosti
- evidence a kontrola studijního materiálu
- kontrola stavu zásob a průběžné doplňování kancelářského zboží apod.
- rutinní administrativní činnosti

Požadavky

- aktivní znalost anglického jazyka, min. úroveň A2+/B1
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- příjemné vystupování, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost
- dobrá znalost PC - Word, Excel

Nabízíme

- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- další zajímavé benefity

Další informace

Jazyková agentura Panorama I.L.A., s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Administrativní pracovník/pracovnice.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis na emailovou adresu finance@panoramaila.cz
Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Panorama I.L.A., s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - min. úroveň A2+/B1
  • Plat: 16.500,-Kč.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: tř. Svobody 31, Olomouc