Nabídka práce > Výrobní manažer

Výrobní manažer

Náplň práce

  • Plánování výroby a dohled nad jejich plněním

  • Řízení jednotlivých úseků výroby, zodpovědnost za plynulý chod, plnění termínů a plánů

  • Optimalizace v oblasti výroby, provozu, materiálů, atd.

  • Analýza přípravy výroby a jejich vyhodnocování

  • Nastavení a udržování požadavků na kvalitu

  • Stanovování interních směrnic pro oblast výroby

  • Spolupráce s ostatními úseky, účast na poradách

  • BOZP a vedení dokumentace

Požadavky

  • VŠ technického směru (nábytkářství, dřevařství výhodou)

  • Praxe min. 5 let na vedoucí pozici ve výrobě(v oblasti řízení nábytkářské nebo dřevařské výroby výhodou)

  • Zkušenosti s vedením výrobního týmu

  • Znalost tvorby kalkulací, koordinace subdodávek

  • Zkušenosti v oblasti BOZP, znalost zákoníku práce

  • Silná osobnost, orientační schopnost, prezentační dovednosti

  • Znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme

  • Práci ve stále rozvíjející, stabilní české společnosti

  • Práci na HPP

  • Zajímavé platové ohodnocení

  • Automobil i pro osobní využívání

Nástup: Dohodou

Místo pracoviště: Ostrava

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek