Nabídka práce > Passionate Recruiter

Passionate Recruiter

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

• Oslovování vhodných kandidátů na pozice u klientů
• Vyhledávání kandidátů na všech pracovních portálech včetně vybraných zahraničních a sociálních sítích
• Úzká spolupráce s hiring manažery klienta
• Vedení pohovorů s kandidáty
• Agenda zpracování profilů případně testování skills kandidáta
• Organizace výběrových řízení
• Osobní schůzky s manažery u klienta
• V případě vašeho zájmu mentoring pro junior konzultanty
• Účast na veletrzích práce a setkáních v daném oboru včetně zahraničních
• Akvizice nových obchodních příležitostí není nutná

Požadavky

POŽADUJEME:

• Zkušenost na pozici Recruitera, Headhuntera 2-3 roky podmínkou
• Nadšení pro práci v recruitmentu
• Smysl pro humor
• Znalost recruitmentu, executive search
• Samostatnost a spolehlivost
• Výborné komunikativní schopnosti
• Velmi dobrá znalost angličtiny

Nabízíme

NABÍZÍME:

• Práci s klienty patřící ke špičce na celém světě
• Kontakt přímo se zástupci klienta
• Motivující finanční ohodnocení s největší bonusovou složkou v ČR
• Práci v malém a velmi přátelském týmu
• Hezké pracovní prostředí (living office) sloužící i jako show room
• Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů, teambuildingové aktivity
• Propracovaný systém vzdělávání, i zajímavé přednášky zahraničních hostů
• Po zapracování možnost stáže u pobočky Experis UK v Londýně

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek