Nabídka práce > ŘIDIČ/KA nákladního vozu sólo plachta do 7,5 t

ŘIDIČ/KA nákladního vozu sólo plachta do 7,5 t

Náplň práce

Vyjíždí se v pondělí ráno z Plzně do Německa, návrat do Plzně v pátek kolem poledne, někdy odpoledne, vyjímečně až večer. Kdo si nahlásí volno předem, není problém vyjet třeba až v úterý nebo se vrátit ve čtvrtek. Jezdí se dle objednávek na různé adresy po celém Německu. Vozí se různé zboží od palet po zemědělské stroje. Pohodlné spaní v autě. Výbava: lednice, 2 navigace, telefon s neomezeným voláním, nářadí.

Požadavky

Řidičský průkaz C, digitální kartu do tachografu, profesní průkaz, zodpovědnost, spolehlivost.

Nabízíme

35 000 - 38 000 Kč/ měs. čistého + prémie za dobře odvedenou práci

Další informace

Nástup možný ihned nebo po domluvě kdykoliv. Lze i krátkodobě nebo brigádně.
Nákladní vůz Iveco Eurocargo (sólo plachta do 7,5 t)

Informace o pozici

  • Matas Transport
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 38000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Volné víkendy, prémie, finanční jistota, firemní telefon s neomezeným voláním, garáž párty a grilovačky, přátelský tým
  • Místo pracoviště: Plzeň - Německo