Nabídka práce > Vysočina potřebuje PHP vývojáře !

Vysočina potřebuje PHP vývojáře !

Náplň práce

Co bys vlastně dělal?

Pracoval bys na vývoji webových informačních systémů, vytvářel design aplikace ve spolupráci s technickým vedoucím.

Tvá práce by zejména obnášela psaní dokumentace designu a kódu a také testování kódu.

Požadavky

Od Tebe očekáváme, že

  • budeš mít dobrou znalost PHP a pokud znáš některý z jeho frameworků, bude to ideální (není to však podmínka)

  • už alespoň tři roky programuješ

  • znáš JavaScript, JQuery a JQueryUI, SQL a relační databáze

  • budeš umět alepoň na mírně pokročilé úrovni anglicky

Nabízíme

Co za to?

  • perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě

  • možnost seberealizace – odborný a profesní růst - firma si např. spoustu produktů vytváří sama ve svém IT týmu

  • práce na projektech pro významné firmy energetického průmyslu

  • možnost vzdělávání - odborná školení

  • příspěvek na stravování

Informace o pozici

  • Manpower
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek