Nabídka práce > Konstruktér junior i senior

Konstruktér junior i senior

Náplň práce

- vypracování konstrukčních řešení pro výrobky
- provádění konstrukčních šetření, uspořádání
- tvorba výkresů a výrobní dokumentace vstupních dílů
- seniornější zaměstnanec bude zodpovídat za technickou stránku projektů a komunikovat navíc se zákazníky
- optimalizace stávajících výrobků, vyhodnocování a výpočty

Požadavky

- min. SŠ vzdělání – elektro, strojní
- znalost 2D/3D CAD podmínkou
- velmi dobré znalosti vyhotovování výkresů a pracovních plánů
- komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
- zkušenosti z automotive výhodou
- pro seniory ŘP sk. B (možné služební cesty)
- spolehlivost, samostatnost, přesnost

Nabízíme

- získání zkušeností a uplatnění na mezinárodním poli
- 25 dní dovolené
- osobní ohodnocení dle plnění cílů
- mzdové ohodnocení dle zkušeností
- závodní stravování

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek