Nabídka práce > Strojírenský dělník - obráběč

Strojírenský dělník - obráběč

Náplň práce

• obsluha konvenčních i číslicově řízených strojů
• dodržování technologických postupů včetně měření a kontroly dílů

Požadavky

• SOU s výučním listem (obráběč kovů,nástrojář, zámečník a podobné obory)
• praxe v oboru výhodou
• manuální zručnost
• aktivní přístup, přesnost, spolehlivost, samostatnost
• vhodné i pro absolventy

Nabízíme

• zázemí stabilní české společnosti
• motivující finanční hodnocení
• motivační bonus a příplatky vyplývající z kolektivní smlouvy
• množství firemních benefitů včetně příspěvku na stravování, penzijní a životní pojištění
• možnost vzdělávání a kariérního růstu

Informace o pozici

  • Brano a.s.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 20000-27000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená navíc, Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Jilemnice