Nabídka práce > Javista bude v Brně bohatě odměněn!

Javista bude v Brně bohatě odměněn!

Náplň práce

Pracovat budete na vývoji klinického softwaru, který je určen pro podporu procesů lékařů/sester, pro zakladní workflow a dokumentaci

Přístupný bude nejen na PC/NTB, ale i tabletech

Určeno pro velké a střední nemocnice

K práci na tomto SW budete využívat následující frameworky a nátroje:

· SeleniumIDE Mars

· Java SDK

· Tomcat 7

· Maven

· Hibernate

· Git

· PostgreSQL 9

· Jasper Reports

· Eclipse (možno i ItelliJ IDEA)

Požadavky

· praxe min. 3 roky v oblasti vývoje J2EE aplikací

· zkušenost s vývojem J2EE aplikací, SQL, Hibernate, Spring, JSP/JSF, XML

· znalost prostředí GWT (Smart GWT s výhodou) (pro vývoj KIS)

· znalost JavaScriptu a CSS, zkušenost práce s GUI na webu (pro pozici front-end developer)

· Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací výhodou

· Zkušenosti s AngularJS výhodou

· Týmovost, komunikativnost, schopnost samostatné práce

jazykové schopnosti:

· česky plynule, komunikativně

· ruština výhodou

· anglicky základní schopnost

Nabízíme

  • nástup ihned

  • velmi motivující finanční ohodnocení

  • spolupráci na 18 měsíců

  • práci na zajímavém projektu

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek