Nabídka práce > Barista/ Baristka

Barista/ Baristka

Náplň práce

Práce na venkovním stánku v Praze 5 (červen) a Praha 2 (červenec), pouze za pěkného počasí. Vaření kávy na pákovém kávovaru, komunikace se zákazníky.
Jsme malá nezisková organizace a u nás na stánku se za kávu neplatí penězi, ale dobrým skutkem. Hledáme šikovné a samostatné baristy/baristky - případně komunikátory se zákazníkem. Pozitivní přístup důležitý.
Začínáme od 10.6. Krátké zaškolení v podobě povídání o projektu 8.6. v odpoledních hodinách.
Pokud máte zájem nebo chcete vědět více, napište nám - info@cestouproradost.cz

Požadavky

Zkušenosti s vařením kávy výhodou, ale né podmínkou.
Anglický jazyk výhodou.
Samostatnost.
Pozitivní přístup k práci.

Nabízíme

Práce se zajímavými lidmi.
Výplata 1x týdně
Možnost výběru směn

Informace o pozici

  • Cestou pro radost z.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: anglický jazyk výhodou
  • Plat: dohodou (100kč/h)
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, nadšené dobrovolníky
  • Místo pracoviště: Praha 5 , Praha 2