Nabídka práce > ŘIDIČ SK. B+E

ŘIDIČ SK. B+E

Náplň práce

Do našeho kolektivu hledáme řidiče sk. B+E (dodávka a přípojné vozidlo) pro mezinárodní dopravu.

Naši řidiči jezdí nejčastěji do Maďarska, Chorvatska, Slovinska a Rakouska.

Turnusy jsou individuální a záleží především na domluvě.

Platové ohodnocení je v závislosti na výkonu 40 až 50 tisíc čistého.

Požadavky

Požadujeme řidičský průkaz sk. B+E, kartu do digitálního tachografu, spolehlivost, zodpovědnost a zdravotní způsobilost.

Nabízíme

Na oplátku nabízíme odborné zaškolení naším zkušeným řidičem po dobu kterou potřebujete, slušné chování, přátelský přístup, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, popřípadě i jako brigádu a v neposlední řádě nadstandardní platové ohodnocení.

Další informace

Nástup možná ihned, popřípadě po dohodě jinak.

Informace o pozici

  • PM Sped s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 50000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: 79827 Němčice nad Hanou