Nabídka práce > Zákaznická linka - nástupní mzda 17 250 Kč - OPAVA nebo OSTRAVA

Zákaznická linka - nástupní mzda 17 250 Kč - OPAVA nebo OSTRAVA

Náplň práce

- telefonická komunikace se stávajícími zákazníky společnosti (příchozí hovory - telefonní hovor je však spojený i s prodejem produktů a služeb)

Požadavky

- SŠ vzdělání
- výborné komunikační dovednosti, umění mluvit k věci
- ovládat práci na PC – Microsoft Office
- ovládat argumentaci
- být zacílený na zákazníka a prodej

Nabízíme

- možnost kariérního růstu
- motivační finanční ohodnocení 17250 Kč (fixní plat 15 000 Kč + variabil 15% (2250 Kč/měsíc) + neomezené prémie za prodej + stravenky - 80Kč/den)
- plně hrazené 8mi-týdenní školení pod vedením těch nejlepších trenérů ¨
- smlouva na HPP na 1 rok
- JIŽ PO 6. MĚSÍCÍCH MOŽNOST PŘECHODU PŘÍMO POD RWE (+balíček dalších benefitů ve výši 27 000 Kč)
- 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ + 3 dny osobního volna

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 17250
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek