Nabídka práce > PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮ

PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮ

Náplň práce

Firma Dawell CZ s.r.o. zabývající se vývojem mobilních indukčních ohřevů hledá do svého vývojového týmu programátora mikrokontrolérů ARM.

Náplň práce:
• vývoj firmware pro mikrokontroléry ARM STM32 v jazyce C
• spolupráce na oživování a testování přístrojů
• tvorba dokumentace

Požadavky

• dobrá znalost programování mikrokontrolérů ARM v jazyce C
• výhodou základní orientace v elektronice (schémata)
• samostatnost, aktivní přístup
• znalost AJ (dokumentace)
• výhodou vyhláška § 50/1978 Sb.

Nabízíme

• zajímavou práci v malém, příjemném týmu
• možnost rychlého odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké bonusy
• pružnou pracovní dobu
• pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)

Další informace

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail: j.slamova@dawell.cz

Informace o pozici

  • DAWELL CZ s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 40000-60000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, prémie
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Brno