Nabídka práce > Obchodní zástupce - obchodní manager

Obchodní zástupce - obchodní manager

Náplň práce

Vyhledávání nových klientů u konkrétního projektu (cílová skupina samospráva, podnikatelé v oblasti cestovního ruchu). Hlavním produktem jsou propagační materiály, originální dárkové předměty pro města a obce.

Náplń práce:
administrativa (nabídky, prezentace, smlouvy)
dohled nad průběhem zakázek
reporting

Požadavky

min. SŠ vzdělání obchodní dovednosti, komunikativnost, reprezentativní vystupování, spolehlivost samostatnost,loajálnost uživatelská znalost PC ŘP sk. B (ochotu cestovat - práce ve vlastním regionu)

Nabízíme

zajímavou práci ve vlastním regionu (kraji) motivační finanční ohodnocení, provize z obratu profesionální školení a podporu (vybavení tiskovinami, podpora při obchodním jednání) materiální bonusy

Další informace

kompenzace nákladů, příspěvky
mimořádné prémie dle výkonu
práce ve vlastním regionu
práce na ŽL

Budeme kontaktovat pouze uchazeče s přiloženým životopisem!

Informace o pozici

  • BONUS CARD, spol. s r. o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 20 000 - 80 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Liberec