Nabídka práce > Lektor/ka anglického jazyka pro děti – Helen Doron

Lektor/ka anglického jazyka pro děti – Helen Doron

Náplň práce

Během prvních dní (po úvodním školení) se budeš seznamovat s pracovním prostředím, firemní kulturou i kolegy a vyzkoušíš si odučit první lekce. Po celkovém zaškolení se staneš plnohodnotným lektorem a hodiny plné zábavy budou pouze na tobě! V hodinách je 3-8 dětí ve věku 4-9 let.

Požadavky

- angličtina minimálně na úrovni B2/C1
- možnost pracovat cca 8 hodin týdně
- pozitivní vztah k dětem
- praxe na podobné pozici vítána
- ochota učit se nové věci
- otevřenost a dobrou náladu

Nabízíme

- mzdu odvíjející se od počtu studentů - při plném kurzu mzda až 400 Kč/hod.
- dlouhodobou spolupráci - alespoň 2 roky
- zaškolovací kurz
- práci v mladém kolektivu
- v neposlední řadě možnost sladit práci se studiem

Další informace

Zaškolení v květnu, nástup v září

Informace o pozici

  • Martin O'Malley
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní, Služby, Státní zaměstnanci, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina B2/C1
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Nejedlého 5