Nabídka práce > Řidič skupiny C - Praha

Řidič skupiny C - Praha

Náplň práce

Baví tě práce za volantem a chceš pomáhat lidem i přírodě? Chceš vidět výsledky své práce každý den a máš už něco odježděno? Pak hledáme právě tebe!

Co bude náplní tvojí práce?
Řídit vozidlo nad 12 t zajišťující manipulaci s odpadem.

Požadavky

Co potřebujeme od tebe:
Praxi v řízení nákladních vozidel skupiny C - a samozřejmě platný řidičský a profesní průkaz, plus kartu řidiče
Musí na Vás být spolehnutí - na čem se domluvíme, to musíme vždy dodržet - a to platí pro obě strany
Čistý trestní rejstřík,
Musí být radost pracovat s Vámi v týmu - musíme se vždy vzájemně podporovat a nenechávat problémy a složité situace na později nebo na někoho jiného
Nesplňuješ-li jednu z těchto podmínek, nevzdávej to, pomáháme získat potřebnou kvalifikaci i „nováčkům“
Fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

Co Ti nabídneme my?
Pracovní smlouvu na na dobu neurčitou nebo možnost práce na DPP
Stabilní práci v dobrém kolektivu v jednosměnném provozu (ranní směna) v pracovních dnech, občasná směna o víkendu (cca 2 dny v měsíci)
Osobní přístup
Získání psychotestů a profesního průkazu pro práci řidiče
Ubytování pro mimopražské
Stravenky , příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příplatky formou osobního hodnocení za kvalitní práci

Informace o pozici

  • AVE CZ
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava, Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, Příspěvek na penzijní a živnotní pojištění, Prémie
  • Místo pracoviště: Praha 10