Nabídka práce > Fotograf

Fotograf

Náplň práce

Nabízíme práci pro fotografa na focení portrétů, skupinových fotografií, a produktové fotografie v rámci celé ČR.

Požadujeme skušenosti s ateliérní fotografií. Fotografie by měla splňovat standardní kvalitu ateliérní fotografie.
Postprodukce nepožadujeme. Samozřejmostí je kvalitní vyfocení (póza, expozice, vyvážení WB).

Fotografuje se výhradě přímo u klineta v pracovní dny v době od 8:00 do 14:00.
Termíny zakázek budou přiřazovány dle dohody.

Požadavky

zkušenosti s ateliérní fotogafií
časová flexibilita
vlastní technika (nebo můžeme zapůjčit)
vlastní notebook (fotí se přímo do notebooku do databáze)
vlastní auto
spolehlivost

Nabízíme

zaškolení v oblasti ateliérní fotogafie a práce se speciálním SW
možnost zapůjčení fototechniky
cestování po ČR -proplácíme PHM a ubytování

Další informace

Informace o výběrovém řízení
Pokud máte zájem o spolupráci, napište nám a přiložte k emailu i ukázku vašich fotografií, seznam vaší foto techniky, adresu, příp. CV

Informace o pozici

  • Givenio z.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20000-30000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Celá ČR