Nabídka práce > Tiskař

Tiskař

Náplň práce

Náplň práce:

1.Zpracování a tisk dokumentů

a) Znalost tisku na digitálním produkčním stroji

b) Příprava dokumentů a podkladů pro tisk

c) Dokumenty dle povahy zakázky tiskne, kopíruje, skenuje, provádí dokončovací práce na dokumentech

d) Dodržuje lhůty pro zpracování , které vyplývají se smlouvami se zákazníky podniku a se kterými byl seznámen.

e) Kontroluje vedení evidence reklamovaných položek

2. Příprava dat na počítači

a) Znalost programů Excel, Word

b) Příprava a kontrola dat, sloučení dat k tisku – hromadná korespondence

c) Evidence a kontrola evidence zpracovaných dokumentů v elektronické podobě

Požadavky

Praxe na pozici tiskař (vyučení v oboru vítáno)

Spolehlivost

Samostatnost (po zaučení)

Obsluha digitálních tiskových strojů

Obsluha tiskárny na potisk obálek

Příprava dat (znalost Excel)
Požadavky: praxe na pozici tiskař nebo vyučení v oboru vítáno, spolehlivost, samostatnost.

Informace o pozici

  • EDM ( Entre Direct Marketing ) s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Tisk, vydavatelství, polygrafie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 26000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: OZP
  • Místo pracoviště: Praha 6