Nabídka práce > Jr. Data Analyst (Pharmacy) - up to 30.000 CZK + bonuses

Jr. Data Analyst (Pharmacy) - up to 30.000 CZK + bonuses

Náplň práce

- sběr dat z trhu v oblasti farmaceutického průmyslu
- zpracování dat pro potřeby reportingu
- analýza dat a jejich revize
- datová kvalita - zaměření na detail, zda jsou správná data ve správném čase na správném místě

Požadavky

- VŠ nebo SŠ s praxí (obor statistika, informatika, statistické metody, datová analýza...)
- schopnosti pro analýzy a interpretace dat - "oko" na čísla a akurátnost
- práci s nástroji pro manipulace s daty - do našich systému plně zaškolíme
- ochotu se učit novým věcem - u nás objevíte nové, prohloubíte stávající a osvěžíte eventuálně opominuté

Nabízíme

- prostředí mezinárodní společnosti
- využití jazyků na denní bázi
- možnost pracovat 4 dny v týdnu
- 5 týdnů dovolené
- roční bonusy dle pracovního zařazení
- penzijní připojištění
- příspěvek na stravování (stravenky - 100,- Kč)
- jazykové kurzy
- 3 sick days
- služební telefon
- notebook
- kompletní zaškolení, dokud není židle, na které sedíte Vaše!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 28-30 000,- CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek