Nabídka práce > Procesní inženýr

Procesní inženýr

Náplň práce

Do práce se budeš těšit zejména na:

- vytváření technické a procesní dokumentace

- optimalizace stávajících procesů ve výrobě

- asistence při transferu výrobních procesů nových výrobků

- aplikace nástrojů štíhlé výroby, Poka-Yoke, FMEA

- technická podpora jednotlivých projektů

Požadavky

Přihlas se na nově otevřenou pozici Procesního inženýra pro společnost, která TI zaručí raketový start tvé kariéry. Místem výkonu práce je Rakovník.

Pro někoho maličkosti, ale pro nás cennosti, které máš možnost využít:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru - nejlépe v oblasti elektro/strojní (vhodné i pro absolventy)

- znalost AJ

- znalost práce v SAP je TVOU velkou výhodou

- zodpovědný a aktivní přístup k práci

Nabízíme

To, že TĚ oceníme stabilním zaměstnáním v nadnárodní společnosti a dáme TI prostor pro profesní růst, je fajn ale radost budeš mít zejména z:

- Příspěvku na dojíždění

- Výrobního bonusu

- Příspěvku na jazykové kurzy

- Smlouvy na dobu neurčitou

- Relokační balíček

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek