Nabídka práce > Quality Engineer

Quality Engineer

Náplň práce

Náplní práce je zejména:

- Řešení zákaznických i dodavatelských reklamací spolu s řešením kvalitativních problémů ve výrobě

- Koordinace vstupní/finální a externí kontroly, koordinace nápravných a preventivních opatření a řešitelských teamů

- Metrologie – správa databáze, výběr měřidel, evidence, zajišťování interní a externí kalibrace měřidel
- Uvolňování nové výroby, vzorkování dodavatelských dílů, provádění namátkové kontroly produkce

- Podpora, metodické vedení a implementace LEAN nástrojů a aktivit

Požadavky

- SŠ / VŠ technického směru výhodou
- 2 roky praxe v oboru
- AJ na komunikativní úrovni min.úroveň B2
- Čtení technických výkresů
- Znalost metod SPC, FMEA, 8D report,..
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Pružnou pracovní dobu
- Odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusového systému
- Vzdělávání a rozvoj zaměstnance
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek