Nabídka práce > Vydělej si až 30,000,-, rozvíjej se a získej top benefity

Vydělej si až 30,000,-, rozvíjej se a získej top benefity

Náplň práce

Jak to u nás vypadá?
- Vyrábíme světla - pracujeme na lince, montujeme a sestavujeme různé druhy světlometů
- Pracujeme na směny v moderní a čisté výrobní hale, kde je teplo a nefouká

Požadavky

Koho hledáme?
- Lidi mladé i starší, ženy i muže, zkušeňáky i čerstvé absolventy
- Práce u nás je nenáročná a může ji tedy vykonávat opravdu každý kdo má radost z dobrého díla

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- Náborový příspěvek 7500Kč
- Stabilní práci na HPP
- Zaškolíme Vás, vše naučíme a v průběhu práce Vás necháme dále se zdarma odborně rozvíjet na našich profesionálních školeních.
- Základ mzdy 20 000Kč, s možností dostat se vlastní aktivitou třeba i na 30 000Kč
- 13. a 14. mzda již po půl roce práce u nás
- Příplatky na penzijní a životní připojištění, protože myslíme i na budoucnost
- Preventivní lékařská péče, lázeňské pobyty nebo třeba bezplatné očkování proti chřipce, neb zdraví je přeci to nejdůležitější

Jak se přihlásit nebo jen dozvědět víc?

Zavolejte mi na číslo: 561207802, pošlete mail na: daniela.vejvodova@manpower.cz, přihlaste se formulářem níže, nebo se jednoduše stavte na naší pobočce na adrese: 5.května 309, 396 01, Humpolec.

Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek