Nabídka práce > ***CAD TECHNIK***

***CAD TECHNIK***

Náplň práce

- konstrukce dílů CAD podle zadání

- správa dat v PDM a SAP systémech

- příprava obrázkových podkladů pro prezentace

- pravidelné konzultace s konstruktérem a vedoucím projekt

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

- aktivní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou

- znalost práce na PC (program SAP výhodou)

- znalost programu CAD (Siemens NX (Unigraphics) výhodou)

- praxe na obdobné pozici výhodou

- ŘP sk. B

Nabízíme

- mzdové ohodnocení od 25.000,- do 35.000,- Kč

- zázemí stabilní a prosperující společnosti

- motivující mzdové ohodnocení a měsíční bonusy

- možnost osobního a profesního rozvoje

- řada dalších benefitů (stravenky, dotovaná kantýna, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu nebo možnost příspěvku na bydlení, rozvojový program, atd.)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 25.000,- - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek