Nabídka práce > *** EHS INŽENÝR - SYSTÉMOVÁ KVALITA***

*** EHS INŽENÝR - SYSTÉMOVÁ KVALITA***

Náplň práce

- školení BOZP/EMS pro zaměstnance externích firem a školení vedoucích pracovníků

- spolupráce při vyšetřování úrazů, Near Miss/SPI a na tvorbě rizikových analýz

- kontrola dodržování BOZP, PO a kvality dle norem a standardů ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 9001 a ostatních zákaznických norem.

- odpovědnost za tvorbu a zasílání reportů a statistik BOZP/EMS

- součást projektových týmů a úzká spolupráce s výrobním a technickým úsekem

Požadavky

- VŠ vzdělaní

- anglický jazyk na pokročilé úrovni

- znalost norem EMS a OHSAS

- nutná znalost norem ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 9001

- znalost tvoření směrnic

- zkušenost s řízením projektů, a komunikace s kontrolními orgány a institucemi

Nabízíme

- zázemí stabilní a prosperující společnosti

- motivující mzdové ohodnocení a měsíční bonusy

- možnost osobního a profesního rozvoje

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek