Nabídka práce > ***TECHNOLOG KERAMICKÉ VÝROBY***

***TECHNOLOG KERAMICKÉ VÝROBY***

Náplň práce

- zodpovědnost za technologické přípravy všech výrobků vč. kontrolních a metrolog. úkonů

- kontrola finančních prostředků použitých na zavádění nových technologií

- zodpovědnost za výběr nejvhodnější zakázky po technické i ekonomické stránce

- obnova a modernizace technologii a zařízení

- provádění namátkových kontrolních postupů a měřidel v daném úseku

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru

- práce na PC

- znalost anglického nebo německého jazyka výhodou (NE PODMÍNKOU)

- ŘP sk. B - výhodou

- znalost technologie keramické výroby, přípravy a konstrukce nástrojů pro výrobu

Nabízíme

- zajímavá práce v rozvíjející se společnosti

- motivující platové ohodnocení (25.000 Kč + bonusy)

- pracovní doba 6 – 14 hod (možnost pracovní dobu upravit!)

- příspěvek na obědy

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek